Kubus Kubus

Yalla Yalla | Kubus Kubus Kubus | 3+

 

Ontdek met de kubusman de magische, kleurloze wereld waarin hij terecht is gekomen!

Spelenderwijs ontdekt de kubusman de magische, kleurloze wereld waarin hij terecht is gekomen. En dat niet alleen, hij laat hem tot leven komen! Het regent plotseling binnen, er verschijnen houten poppetjes uit blokken en zijn arm kan ineens héél lang worden.

Kubus kubus kubus is een voorstelling met humor over ontdekken, nieuwe ervaringen opdoen en vriendschap sluiten.

Tickets

Amersfoort – Flint – maandag 27 februari – 11.00u – Tickets
Utrecht – Bibliotheek Utrecht – woensdag 1 maart – 11.00u – Tickets

Yalla Yalla

Achref Adhadhi verhuisde voor de liefde vanuit Tunesië naar Nederland, waar hij zijn leven en theatercarrière opnieuw moest opbouwen. Toen hij hier kwam wonen, volgde hij opleidingen bij DOX en Likeminds. Ook richtte hij Theatergroep Yalla Yalla op, als hoognodige creatieve uitlaatklep tijdens het inburgeren. Yalla betekent in het Arabisch: ‘kom op!’
Achref is theatermaker en mimespeler. Hij is opgeleid als fysiek acteur en heeft een expressieve mimiek. Zijn voorstellingen kennen vaak serieuze onderwerpen, die hij met lichtvoetige humor brengt. Momenteel speelt hij de de kindervoorstellingen ‘Hieperdehiep… Amboula!’ en ‘Kubus kubus kubus’. Vanaf komend seizoen is hij ook weer te zien in de voorstelling ‘Dikkie Dik & ik’.

Credits

Spel: Achref Adhadhi
Eindregie: Sanne Zweije-verkerk
Muziek: Achref Adhadhi en Kira Kool